Rocky

Takie adopcje dodają olbrzymich skrzydeł . UWIELBIAM patrzeć na szczęśliwe pychole, które utwierdzają mnie, że warto pomagać i walczyć o lepsze jutro biednych, sponiewieranych istot
Na zdjęciu Rocky!


Rocky trafił do nas latem. Na FB zobaczyłam błagalny apel o pomoc dla dwóch psiaków w okropnym stanie, które domowe warunki zamieniły na obskurny brudny kojec.

Jak się okazało Rocky i jego towarzysz niedoli były prezentami gwiazdkowymi dla dzieci, którym dosyć szybko znudziła się opieka nad psami i psy trafiły do kojca, spędziły tam sporo czasu, po czym trafiły pod naszą opiekę. Kumpel Rockiego, Goofy, ma już dom, teraz szybko musimy znaleźć fantastyczny dom dla czarnego przystojniaka.

ROCKY

– wykastrowany

– zaszczepiony

– zaczipowany

– odrobaczony

 – waga ok. 10 kg

Wiek ok. 4-5 lat

Aktywyny, zawsze chętny do zabawy, uwielbia bieganie i aportowanie za zabawkami (chociaż to aportowanie to za dużo powiedziane J )

Rocky bardzo szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem,  wystarczy jedno spojrzenie tych czekoladowych oczu,  słodki uśmiech na pysku i JESTEŚ KUPIONY! Przy każdej możliwej okazji okazuje swoją radość buziakami i wtuleniem się w człowieka.

Rocky ma pogodne usposobienie, nie wszczyna awantur, raczej dogaduje się z psami bez większych problemów.

Zapraszamy do poznania Rockiego, wspólny spacer, zakochanie się na zabój i adopcję przyjaciela.

Rocky mieszka w hotelu dla psów Mokry Nosek w Teresinie k/ Sochaczewa.

Tel. w sprawie adopcji 504-777-516