Florek

I kolejna fantastyczna adopcja 😊
Naczekał się Florek oj naczekał, ale warto było bardzo. O tak cudownym domu nawet nie marzyłam, ale oni byli sobie przeznaczeni!
Wielki Kudłacz z traumami z poprzedniego życia, trochę niedotykalski, trochę nieufny ale kochany, piękny i bardzo mądry.
Florek w nowym życiu jest królem piernatów


Wyjątkowej urody, duży, kudłaty fantastyczny pies. Trafił do nas z punktu przetrzymań po interwencji,  dzięki której, został odebrany z bardzo złych warunków.

Niestety jego przeszłość zostawiła na psychice Florka ślady…  na jego zaufanie trzeba poczekać, jest ostrożny przy poznawaniu nowych ludzi,  najpierw bacznie obserwuje z bezpiecznej odległości, następnie sprawdzi czy nic mu nie grozi i przychodzi się przywitać J a za smaczki zrobi wiele J

Niestety Florek na dom czeka już rok… nie wiemy dlaczego nikt go nie chce, nie próbuje nawet poznać L

Florek

– wykastrowany

– zaszczepiony

– zaczipowany

– odrobaczony

 – waga ok. 40-45 kg

– wiek ok. 3-4 lat

 

Szukamy domu, który jest cierpliwy, nie wymaga od psa natychmiastowej miłości, wykonywaniu komend czy jakiś sztuczek.

Florek przez ten rok bardzo się zmienił na plus, jest zdecydowanie  bardziej otwarty na nowe znajomości, bardzo często przychodzi się przytulać i nadstawia pyszczek drapania, a co najważniejsze zaczął się uśmiechać, widzimy, że bursztynowe oczy są radosne, że zachęca do zabawy.

Dla nas znalezienie dla Florka domu jest priorytetem, w hotelu jest bezpieczny i otoczony miłością, ale w dalszym ciągu to tylko hotel a nie prawdziwy dom.

 

Zapraszamy do poznania Florka, wspólny spacer i adopcję przyjaciela.

Florek mieszka w hotelu dla psów Mokry Nosek w Teresinie k/ Sochaczewa.

Tel. w sprawie adopcji 504-777-516