Zaślepka

W telegraficznym skrócie, bo o szczegółach szkoda pisać i tracić ponownie nerwy. Po śmierci właścicielki sunia została sierotą, nikt nie chciał się nią zająć.

Przyprowadzona do lecznicy na eutanazję…. lecznica zgody nie wyraziła i tak Zaślepka 27 grudnia 2016 r. jest w naszych rękach.

Stan suni pozostawia wiele do życzenia, w najgorszym stanie jest paszcza, a właściwie to, co w niej jest…. ogromny kamień, bagno i smród. Pazury wrośnięte i przerośnięte, troszkę kołtunów, spora nadwaga – to chyba tyle 🙂

31 grudnia Zaślepka miała badane serduszko i badaną krew, profil rozszerzony. Wyniki badań są w porządku, mamy zgodę na narkozę i zrobienie porządku w pyszczku.

Zaślepka nie przypomina innych staruszek, jest pełna życia, ciekawska, dosyć ruchliwa (o ile akurat waśnie nie śpi 🙂 ) Mimo swojej niepełnosprawności (zaszyte powieki) daje sobie świetnie radę 🙂 Szukamy domu dla naszej dziarskiej staruszki, takiego najlepszego pod słońcem, takiego, w którym pożyje kochana i bezpieczna jeszcze kilka lat.

Zaślepka mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Zaślepka ma 12 lat, jest wysterylizowana, przeszła mastektomię, ze względu na małoocze, w lutym 2016 roku przeszła zabieg zaszycia powiek. Waga 12 kg, przechodzić proces odchudzania! Tel w sprawie adopcji: 504-777-516